فروش ویژه رزین سختی گیر کاتیونی کنفتک کانادا - لینک صفحه خرید و مشاوره رایگان

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تصفیه قند و شکر

برای رنگبری قند و شکر راهکار

ارائه می کنیم
نه محصول​

ایران کنفتک نمایندگی رسمی کنفتک کانادا در ایران است که با تکیه بر تخصص کارشناسان خود و تجربیات سالهای فعالیت در این صنعت می توانیم بهترین راهکارها با در نظر گرفتن ابعاد اقتصادی و فنی پروژه را ارائه کنیم


تماس با دفتر مرکزی

راهکارهای مورد نیاز صنایع قند و شکر

رزین مورد نیاز صنایع قند و شکر
رزین میکس بد مناسب رنگ‌بری در صنایع قند و شکر
حذف سختی و قلیاییت

TA213 FGD نمونه محصول برای حذف سختی آب

رزین کاتیونی اسیدی ضعیف TC113، یک رزین ماکروپوروس با کیفیت بالا از شرکت Canftech کاناداست. این رزین به طور تخصصی برای کاربرد در صنایع غذایی و نوشیدنی طراحی شده.

TC113 با استاندارد US FDA 21 CFR 173.25 مطابقت دارد و با گواهی NSF/ANSI 61 و تایید WQA Gold Seal Certificate، برای اعتماد و استفاده ایمن و موثر در کسب و کار شماست، ارائه شده است. این محصول با ظرفیت عملیاتی بالا و همچنین کینتیک خوب، برای استفاده در کارتریج های کوچک پیچرها کاملاً مناسب است.

رنگبری محلول با استفاده از رزین های آنیونی

TA201D-Cl نمونه محصول با قابلیت رنگبری

رزین TA201 به طور ویژه برای حذف رادیکال‌های اسیدی قوی و ضعیف، مانند سولفات، نیترات، آرسنات، کرومات و سیلیکات با غلظت بسیار پایین طراحی شده است و مناسب برای کاربردهای دی‌یونیزاسیون، دمینرالیزاسیون و حذف آلاینده‌های آلی است.

TA201 از ساختار پلیمری ماکروپوروس پلی‌استایرن و ترکیب کراس‌لینک شده با دی‌وینیل‌بنزن (DVB) با گروه عاملی تری‌متیل آمین تشکیل شده است. ظرفیت آن بیش از 1.2 EQ/L و ظرفیت نگهداری رطوبت آن 50-60٪ است. محصول دارای ضریب یکنواختی بالا، اندازه موثر 0.4-0.6 میلیمتر، سرعت جریان 8-40 BV/h می‌باشد و مناسب برای دما و سرعت جریان بالاست.

پاسخ

تمام سوالات شما

درباره ایران کنفتک

از کاربردهای این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– موتور خانه ها

– سیستم های سرمایشی و گرمایشی

– داروسازی و آزمایشگاه ها

– دستگاه های تصفیه آب صنعتی

– صنعت نفت و پتروشیمی

– صنایع فولاد و کانی های معدنی

– نیروگاه های سوخت فسیلی و هسته ای

رزین های تبادل یونی مدل های متنوع زیادی دارند که با سایز های متنوع، ظرفیت های متفاوت و گروه های عاملی مختلف به طور هدفمند قابلیت حذف، استخراج و جذب بازه وسیعی از مواد محلول را دارند. صنایع مختلف چه در بخش تولید و خالص سازی و چه در بخش پساب های صنعتی خوراکی یا شیمیایی و معدنی استفاده انبوهی از رزین های تبادل یونی دارند.

بله. امکان واردات تمامی رزین های کاتیونی، آنیونی، میکس بد، جاذب، شلاته، بی اثر و کاتالیست برند کنفتک کانادا طی یک بازه زمانی حداکثر 5 ماهه برقرار است.

بگذریم از این موضوع که شرکت مورد نظر شما در انگلستان سایت تولیدی ندارد و یک شایعه سینه به سینه در حال انتقال است و در نهایت رزین های متفرقه به اسم انگلیسی با بسته بندی تقلبی در حال فروش است (قابل تحقیق با یک بار سر زدن به سایت پرولایت و بررسی مراکز)، تمامی رزین های کاتیونی سختی گیر برند های معتبر مثل کنفتک ، آمبرلایت ، پرولایت ، لواتیت ، میتسوبیشی و غیره با مشخصات بسیار مشابهی تولید میشوند، دلیل این موضوع هم پایه و اساس طراحی دستگاه های سختی گیر است. همه دستگاه های سختی گیر با فرض ظرفیت 2.0 رزین مصرفی طراحی شده اند. پس اگر امکان تهیه رزین اصل را داشتید و اصالت آن برای شما تایید شد هر کدام از این رزین ها عملکردی مشابه خواهند داشت.

رزین های تبادل یونی کنفتک تنها محصول موجود در کشور هستند که قابلیت استعلام محصولات از وب سایت تولید کننده را فراهم می سازند. زمان استعلام کد درج شده روی کالا در سایت کنفتک کانادا، تاریخ تولید محصول نیز به شما نمایش داده خواهد شد تا با اطلاعات کاملتری تصمیم گیری نمایید.

2076 مشتری ثبت شده

پروژه های برتر اخیر

شرکت زمزم

شرکت زمزم

رزین سختی گیر کاتیونی

پاییز 1400

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی

فیلتر ممبرین آب شرین کن

تابستان 1401

شرکت فولاد مبارکه سپاهان

انواع رزین های تبادل یونی

پاییز 1401

شرکت های زیرمجموعه شستا

مجموعه شستا

رزین سختی گیر و فیلتر ممبرین

زمستان 1401

مشتریان ما

شرکت های زیرمجموعه شستا
شرکت شیمی کانه ایرانیان
مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
گروه صنعتی پاکمن
شرکت مدیران خودرو
شرکت زمزم
بانک کشاورزی ایران
دانشگاه صنعتی شریف
بنیاد برکت
سازمان تامین اجتماعی
شرکت ایران فسفات
گروه صنعتی کروز
شرکت پارس خودرو

مشاوره رایگان

کاشناسان فروش و فنی


تماس با دفتر مرکزی

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول