فروش ویژه رزین سختی گیر کاتیونی کنفتک کانادا - لینک صفحه خرید و مشاوره رایگان

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره ی ایران کنفتک

گروه رویای آبی فردا (ایران کنفتک) راهبردهای تجاری خود را با هدف تامین زنجیره تولید و پالایش آب بر اساس استراتژی تکمیل زنجیره تولید آب در بالاترین سطح کیفی برنامه ریزی و طراحی کرده است. باور داریم که با استفاده از نیروهای متخصص این مجموعه و با فعالیت های برنامه ریزی شده می­توانیم به اهداف تعیین شده در برنامه کوتاه مدت و بلند مدت در منطقه دست یابیم. این گروه با همکاری تجاری با مجموعه صنعتی CANFTECH کانادا اولین گام در راستای نیل به کیفیت متعالی در زنجیره تولید آب را محکم برداشته است.

حوزه های فعالیت ایران کنفتک

این گروه با تمرکز بر تامین مواد اولیه و تجهیزات پالایش آب به ویژه رزین های تبادل یونی و فیلتر های ممبران اسمزمعکوس فعالیت خود را در ایران از سال 1391 شروع کرده است. طراحی سیستم های آب شیرین کن و تامین تجهیزات این تاسیسات از دیگر حوزه های تخصصی این گروه  می باشد. برند CANFTECH  کانادا از سال 1996 به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی این حوزه در امریکالی شمالی به شمار می رود که گروه رویای آبی فردا با دریافت نمایندگی انحصاری این شرکت توانسته است بستر تامین رزین های تبادل یونی با کیفیت و فیلترهای صنعتی اسمز معکوس را فراهم آورد.

افزایش امنیت آب کشور ایران

یکی از ماموریت های اصلی گروه رویای آبی فردا با نام تجاری ایران کنفتک، ایجاد بستر تامین امنیت آبی کشور با ایجاد بستر تولید آب با کیفیت در سالهای پیش روی از طریق تولید تامین مواد اولیه و تجهیزات تولید و پالایش آب می باشد. اعتقاد داریم که با تامین امنیت آبی کشور عزیزمان ایران یکی از مهمترین مسائل امروز و سالهای آینده خواهد بود که قدم برداشتن در این راه در نهایت باعث بهبود سطح کیفی زندگی هموطنان و زمینه ساز رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

افزایش امنیت آب کشور ایران
درباره ایران کنفتک | بهترین هستیم و بهترین خواهیم بود

"بهترین هستیم و بهترین خواهیم بود"

در مجموعه رویای آبی فردا (ایران کنفتک) بر این باور هستیم که با داشتن نیروی انسانی متخصص و داشتن راهبردهای هوشمندانه با ایجاد روابط پایدار با شرکای تجاری خارجی و خوشنام، توانایی بهترین بودن برای همیشه را داشته باشیم. این باور بر اساس قابلیت های نهفته در مجموعه، بیش از پیش قابل دسترس تر است و ما را به مجموعه ای قابل اطمینان بدل می سازد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول