فروش ویژه رزین سختی گیر کاتیونی کنفتک کانادا - لینک صفحه خرید و مشاوره رایگان

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

مقالات آموزشی رزین ایران کنفتک

همه چیز درباره رزین تبادل یونی

رزین چیست؟

یک نوع صمغ طبیعی (و یا مصنوعی) مشابه با صمغ درختان است که در صنعت تصفیه آب به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.  رزین های مصنوعی در صنایع مختلف از جمله رنگ سازی (رزین اپوکسی) و تصفیه آب (رزین تبادل یونی) استفاده می شوند. ادامه …

محصولات رزین تبادل یونی

رزین کاتیونی قوی ظرفیت بالا

رزین تبادل یونی- کاتیونی کنفتک کانادا مدل TC008 مناسب جهت استفاده در سختی گیر های رزینی جهت کاهش سختی آب در کاربری های مختلف همچون موتورخانه های ساختمان، موتورخانه های بخار و موارد صنعتی و ساختمانی مختلف می باشد.  این رزین در صورت نمک گیری و آغشته شدن با یون های سدیم امکان حذف سختی آب و کاهش سختی آب را دارد .  رزین کاتیونی کنفتک از برترین رزین های موجود در بازار جهانی و بازار کشور ایران می باشد . 

رزین کاتیونی سختی گیر

کاربردهای رزین تبادل یونی

1

آب در سختی گیر رزینی از طریق آب‌فشان های تعبیه شده در بالای بدنه سختی گیر بر روی بستری از رزین های تبادل یونی کاتیونی ریخته می شود و پس از عبور از آن یون های منیزیم و کلیسم را با یون های سدیم موجود در رزین جایگزین می نماید و بدین صورت سختی آب را کاهش می دهد.

ادامه …

2

این دستگاه یون هایی که موجب قلیایی شدن آب میگردند را به وسیله رزین های آنیونی حذف می گرداند. آب پس از عبور از روی بستری رزین و سیلیس، از طریق نازل های سختی گیر (برنجی یا پلاستیکی تعبیه شده در پایین سختی گیر) به انتهای سختی گیر هدایت می شود و آب نرم از طرق عدسی پایین قابل استفاده می باشد.

ادامه … 

ویدیو های رزین تبادل یونی

انحلال رزین در آب

به نظر شما رزین در آب حل می شود؟ عمر رزین چند سال است؟ یک رزین خوب چه ویژگی هایی دارد؟
پاسخ این سوالات را در این ویدیو ببینید

پخش ویدیو
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول